Yeni İş, Yeni Heyecan… Microsoft

 

Merhaba Arkadaşlar,

Maalesef bu yazıda teknik bir konuya değinmiyor olacağım. J

Cuma günü itibari ile büyük bir heyecanla başlamış olduğum Bilge Adam Bilişim Grubu – Sistem ve Güvenlik Departmanı , Danışmanlık görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bu süre içerisinde tanımış olduğum başta birim müdürüm Mustafa Kara Hocam'ın bana göstermiş olduğu anlayış ve güven için teşekkür ediyorum. Bilge Adam 'da tanıdığım ve çalışma firsatı bulduğum diğer hocalarıma da sevgiler..

Başlıktan da anlaşıldığı gibi yeni bir işe başlıyorum hatta bugün başladım.. J Yeni işim Azure TSS  (Technology Solutions Specialist) olarak Microsoft Türkiye 'de çalışacağım..

              

Yeni bir iş demek aslında hayatınızda bir çok yenilikleri de beraberinde getirmektedir. Yeni bir heyecan,yeni şeyler öğrenme çabası,yeni bir çalışma düzeni ,yeni çalışma arkadaşları ve yeni insanlar demek.. Bende sevdiğim işi sevdiğim firmada çalışarak yapmaktan çok büyük keyif alıyor olacağım. 

 

Ayrıca beni bu pozisyona layık görüp öneren Hocalarıma, Arkadaşlarıma ve Dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Sizleri mahçup etmemek için çok çalışacağım.. J

 

Sevgilerle

Engin Özkurt

Cloud Platform Technology Solutions Specialist  | MCT

 

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir