Microsoft Operations Management Suite (OMS) – Backup & Recovery

Bulutta yedekleme ve felaketten kurtarma ile verilerin korunduğundan emin olun.

Entegre bulutta yedekleme ve felaketten kurtarma, kurumsal uygulamaların ve verilerin konumundan bağımsız olarak korunması için basit ve hesaplı bir çözüm sunar. Birincil veri merkezinde sitenin çalışmaması durumunda hizmetlerin sorunsuz bir şekilde kurtarılmasını otomatikleştirin. Verimli ve esnek online bulutta yedekleme ve kurtarma hizmetleriyle giderleri düşürün ve uyumluluğu artırın.

 

Nerede olursa olsun kritik varlıklarınızı koruyun

Uygulama ve verileriniz, platform ya da konumdan bağımsız bir şekilde ve geleneksel altyapı bakımlarına gerek kalmadan gerçek zamanlı olarak erişilebilir olur. Kritik varlıkları tümleşik bir bulut tabanlı hizmete yedekleyin ve buradan geri yükleyin

Ortamınızın tamamında felaketten kurtarmayı basitleştirin

Hizmet olarak felaketten kurtarma (DRaaS) ile karmaşıklığı azaltmanın yanı sıra uygulamalarınızı ve hizmetlerinizi hızla geri yükleme seçeneklerini artırın. Çoğaltmayı düzenleyin, özelleştirilmiş kurtarma planları oluşturun ve yük devretmeyi kolayca test edin.

 

Bulutta yedekleme sayesinde kurum içi kaynakları boşaltın

Kurum içi veri koruma araçlarını tamamen bulutta geliştirilen zengin ve güçlü kurumsal yedekleme hizmetleriyle genişletin. Sadece birkaç tıklamayla iş yüklerini kolayca buluta taşıyın.

 

 

 

https://youtu.be/zr2Jeeq3ruc

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir