Cloud Platform Online: SAP on Azure

 

Cloud Platform Online: SAP on Azure, 4 hafta süren ve SAP sistemlerinin Azure üzerinde çalışması için gerekli olan teknik ve satış ve rekabet eğitimlerinin tamamlanması ile alınmaktadır.

 

Azure üzerinde SAP

En kapsamlı bulut platformu üzerinde SAP çözümlerini, hem geliştirme ve test hem de üretim senaryolarında hızla dağıtarak, en büyük SAP ve SAP Hana iş yüklerinde bile benzersiz performans sağlamaktadır. İş açısından kritik SAP ve diğer iş yüklerinizi kurumsal amaçlarla tasarlanmış bulut platformunda güvenilir şekilde çalıştırın. Ölçeklenebilirlik, esneklik ve uyumluluk gereksinimlerinizin Azure tarafından karşılandığı konusunda içiniz rahat olsun. Microsoft ve SAP arasındaki genişletilmiş iş ortaklığı sayesinde, geniş bir SAP uygulama yelpazesini Azure'da geliştirme, test ve üretim senaryolarında çalıştırın ve tam destekten yararlanın. SAP NetWeaver'dan SAP S4/HANA'ya, Linux'tan Windows'a ve SAP HANA'dan SQL Server'a, tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz.

 

 

https://www.youracclaim.com/badges/20e6faba-ce13-4bc2-b6e5-fba8e7b57726 

Bir önceki yazımız olan Yapay Zekâ hayatlarımızı şimdiden nasıl değiştiriyor? başlıklı makalemizde Azure, Learning ve Machine hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yapay Zekâ hayatlarımızı şimdiden nasıl değiştiriyor?

Yapay zekâ düşüncesi uzun zaman popüler kültür ve bilimkurguyla sınırlı kaldı. Gerçek yaşama uzanmasıyla tedirginlik...

Kapat